Przemek Śliwiński

Z zawodu certyfikowany Coach ICF,  absolwent Mukoid Institute’s Professional Coach Training. Posiada blisko dziesięcioletnią praktykę w branży bankowej na stanowiskach menadżerskich i sprzedażowych.

W pracy z klientem jest nowatorski i w intuicyjny sposób, z wykorzystaniem nowoczesnych elementów coachingu prowokatywnego towarzyszy mu w osiągnięciu CELU. Jest autorem pierwszego projektu łączącego PIESZĄ WĘDRÓWKĘ Z PRACĄ ROZWOJOWĄ – „4 dni do CELU”.

Dlaczego brałem udział w Nowej Drodze jako opiekun wyprawy?

,,Jedną z najważniejszych przyczyn dwukrotnego udziału w projekcie Nowa Droga jako opiekun wyprawy była chęć towarzyszenia w procesie zmiany mojemu kompanowi podróży. Z satysfakcją oraz dużym zainteresowaniem przyglądałem się od pierwszego do ostatniego dnia w jaki sposób młoda osoba osiąga zamierzony Cel. Dodatkową przyczyną podjęcia się wyzwania była możliwość sprawdzenia się pod względem fizycznym oraz mentalnym”.

Jak wspominam wyprawę/y

,,Każda z moich dotychczasowych wypraw stanowi materiał na scenariusz filmowy lub książkę. Niesamowita przygoda oraz codzienna adrenalina to elementy, które są wspólnym ich mianownikiem. Udział w projekcie to wyjątkowe przeżycie, dzięki któremu ja jako Opiekun Wyprawy również rozpocząłem proces zmiany siebie jako osoby. Najlepszym aparatem fotograficznym są oczy, najbardziej pojemną kartą pamięci serce i głowa – dzięki temu że podpisuję się pod tym zdaniem to dziś jestem bogatszy o kolejne doświadczenia oraz dwóch wspaniałym kolegów”.